V premiérovej časti obľúbenej relácie Chart Show, ktorou divákov sprevádza moderátorka Adela Vinczeová, sa na gauč posadili speváčka Dara Rolins, scenárista Dano Dangl a herec Braňo Deák. V rebríčku s názvom Najlepšia česko-slovenská diskotéka si pre seba ukradlo pódium aj mužské obsadenie z trojice hostí.

Dalo sa očakávať, že v rebríčku plnom hitov z dvoch sesterských krajín vystúpi známa Dara Rolins, no určite málokto tušil, že sa mikrofónov chopia aj Dangl s Deákom, ktorí na 4. priečke spoločne predviedli svoj cover od skupiny Modus.

Chlapci sa konkrétne ujali piesne Ty, ja a môj brat, ľudovo povedané aj Sklíčka, kde sa na parkete nebáli ukázať ani odvážne tanečné kreácie. Avšak po ich energickom vystúpení sa na oficiálnej facebookovej stránke televízie Markíza našlo niekoľko ľudí, ktorí spozorovali istý detail.

,,Pekný spev na playback. Ale to je klasika u každého druhého, ktorý tam príde “naživo” vystupovať. Aspoň na tie ich tri minúty, ktoré tam tí ľudia spievajú, by sa mohli poctivo pripraviť. Blbo sa na to pozerá, keď obraz ide inak ako zvuk,” sťažuje si pozorná diváčka. ,,Sú super! Ale ten playback je strašne viditeľný. Ale inak pobavili,” dodala k vystúpeniu Dana a Braňa ďalšia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Facebook – Televízia Markíza, streamable.com, TV Markíza