Práve ste sa ocitli v neželanom rozchode so svojim priateľom, manželom či milencom? Vieme si vás teraz živo predstaviť. Zúfalo surfujete po internete a hľadáte všemožné rady, ako si ho znovu získať. Dychtivo čítate tie riadky, ktoré vám majú zahojiť zranenú dušu.

No sklameme vás, nič z toho nefunguje! Nie náhodou sa predsa hovorí, že muži sú z Marsu a ženy z Venuše. To, čo platí na nás, milé dámy, neplatí na naše drahé polovičky, nech by sme to akokoľvek veľmi chceli. Keď muži povedia, že je koniec, tak to tak aj myslia.

Rada typu: ,,Nepíšte mu, nevolajte mu, nechajte mu čas, aby ste mu začali chýbať!” je tá najhoršia zo všetkých. Verte nám! Akurát mu nechávate priestor, aby vyštartoval po nejakej ďalšej. Zatiaľ čo vy doma srdcervúco plačete a leziete svojmu okoliu poriadne na nervy, on už dávno brázdi moria sociálnych sieti a ,,čekuje” profily jednorazových slečien.

Ale áno! Dajme tomu, že to predsa len funguje. Povedzme si úprimne a ruku na srdce, dámy, ktorá z vás to vydrží? Nenapísať, nezavolať… Neustále sledujete svoj mobil. Kontrolujete čas, prípadne i jeho profil či nie je náhodou aktívny. A nedajbože aktívny je, hystericky si trháte vlasy a opäť plačete, lebo vám žiadne správy nechodia. Tak s kým si vlastne píše?! I hodina je pre vás veľa.

Ak je koniec, tak je jednoducho koniec!

Ak ste si to ešte neuvedomili, internet vám ponúka aj ďalšie rady. Čo takto táto: ,,Choďte sa zabaviť a ukážte mu, že ste nad vecou.” Perfektný tip! Povedzme, že to dokážete. Dáte si pár faciek, zavriete sa v kúpeľni a urobíte zo seba človeka, v lepšom prípade i ženu. Obvoláte niekoľko kamošiek a vyjdete do ulíc. Dámy z menšieho mesta, máte niekoľko možností a skôr či neskôr natrafíte na podnik, v ktorom sa vaša obeť nachádza. Vojdete dnu, usadíte sa a tvárite, že aká ,,veľká náhoda”. Ocitnete sa síce v trápnej situácii, ale čo pre svoju lásku nespravíte. V tomto prípade to však neprežeňte s alkoholom, iba máloktorá sa vie ubrániť opileckým citovým výlevom a nepríjemným hysterickým scénam.

Vy ostatné ste na tom troška horšie. Nájsť miesto, na ktorom váš ex momentálne je, nie je žiadna malina. Ale nemusíte si zúfať, žijete predsa v 21. storočí. Hurá! Nahodíte šťastný úsmev, urobíte si pár selfičiek a šups s nimi na sociálnu sieť. Ale naozaj to chcete práve takto? Haló, dámy, zobuďte sa! Ak váš ,,drahý” o vás nemá záujem, váš profil si ani nevšimne.

Nevadí. Existuje predsa aj rada číslo 3. Zoznámte sa s niekým iným a vzbuďte u neho žiarlivosť. Z tejto rady je vám najskôr do plaču. Tak vám teraz niečo poradíme my. Trikrát sa nadýchnite, vydýchnite a začnite myslieť ako on. Ak je koniec, tak je jednoducho koniec.

Autor: Ewelina