INZERCIA | Ako tisícky ďalších „nedobrovoľne nezadaných“ Slovákov stále chodíte na tie isté miesta a fungujete v zabehnutých koľajách, kde je jednoducho malá šanca, že sa zoznámite a preskočí iskra?

„Zmeňte svoje zvyky, odbúrajte svoje rituály a otvorte sa novým možnostiam. Vyrazte na nové miesta a získajte nové kontakty!“ odporúča Martina Čakajdová z najdipartnera.sk, organizátorka špeciálnych akcií pre nezadaných v Bratislave.

Najbližšia Singles party bude už 19. 8. 2017 v Rockcafe v bratislavskej Dúbravke. Táto akcia nebude Rýchle rande. Toto bude Singles party s programom a ľudia si hneď v ten večer budú môcť vymeniť kontakty. Akcia je pripravená pre ženy a mužov vo veku približne od 25 rokov do 35 rokov, takže sa nestane, že by si k 25-ročnému mladíkovi sadla štyridsiatnička alebo päťdesiatnička. A, samozrejme, naopak. Všetky akcie sú platené, čo dodáva eventu na serióznosti a úrovni.

Bude to pre približne 50 mladých ľudí, aby sa ľudia stihli spoznať za jeden večer. Pripravený je program, overené spoznávacie hry, špeciálne drinky, raut, slaďáky a po programe bude voľná zábava. Predpoklad, že aspoň polovica zúčastnených si nájde „match“, sa potvrdil doteraz na každej akcii (od jari 2016 Martina zorganizovala už 6 akcií typu Rýchle rande). Na 19. augusta (sobota) vstupenky ešte nie sú vypredané.

Samozrejme, existujú aj online zoznamovacie portály, kde môžete s potenciálnym partnerom spoznávať online, ale stretnutie naživo je iné. Vidieť človeka, cítiť tú chémiu, sympatie, to je úplna iná skúsenosť. Martina organizuje výhradne len akcie naživo – aby ľudia vyšli z kancelárií, spred Facebooku, počítača a zabavili sa. Vždy spoznajú nových ľudí a ak sa podarí, tak aj nájdu spriaznenú dušu. Všetci sú single, takže šanca na zoznámenie je vyššia, ako keď idete na bežnú akciu či koncert.

Účastníci zoznamovacích stretnutí sú mladí ľudia, ktorí z nejakých dôvodov odkladali „vážny vzťah“ alebo sa kvôli štúdiu, náročnej kariére či iným dôvodom neodhodlali na založenie rodiny. Tiež tridsiatnici či ľudia po tridsiatke, ktorí chcú zakotviť vo vzťahu, lebo im nevyhovuje trochu osamelý single život, potom tí, ktorým už nejaký vzťah nevyšiel a začínajú od začiatku alebo aj ľudia, ktorí nemajú žiadne veľké očakávania, len sa prídu zabaviť a prípadné rande ich poteší…  „Na singles party nečakajte „skrachovancov“, ale uvedomelých ľudí, ktorí majú svoje skúsenosti, štýl a podstatou zoznamovacej párty je vždy umožnenie stretnutia, komunikácia v príjemnom prostredí,“ hovorí organizátorka.

Nájdite si človeka, ktorý s vami ladí. Príďte na Singles party, kde si počas moderovaného programu, hier a tancovania môžete nájsť svoj objekt, nadviazať očný kontakt, pokračovať oslovením a ešte ďalej. Po oficiálnej časti nasleduje voľný program, takže koncovka večera môže byť vo vašej réžii.

Nezabudnite si kúpiť lístok dopredu, počet miest je obmedzený.

Ďalšie zaujímavé info a návody na zoznámenie nájdete na www.najdipartnera.sk.