Jeden z najpríťažlivejších mužov planéty nedávno potešil tunajšie fanúšičky, pred ktorými odohral koncerty v Prahe, Budapešti i Gdansku. Najnovšie sa však Maluma rozhodol potrápiť zmysly dám z celého sveta, keď na Instagram zverejnil polonahé video zo spálne.

Maluma sa aktuálne zaraďuje k najpopulárnejším hudobným interpretom, ktorého latino hity miluje celý svet, pričom hláška ,,Maluma, baby” sa už stala doslova legendárnou. 25-ročnému Kolumbijčanovi však na úspechu rozhodne pridáva aj jeho bezkonkurenčný se*epíl.

Kombinácia vyrysovaného tela ozdobeného tetovaniami, krásného úsmevu a šibalského kukuču vie rozpáliť nejednu milovníčku chrumkavého mäska. A presne na svoj príťažlivý výzor stavil spevák aj vo svojom najnovšom videu, o ktoré sa podelil s fanúšikmi na Instagrame.

Žiadne prešpekulované scenáre či efekty – len polonahý Maluma v červených nohaviciach, ktorý do svojej skladby Instinto Natural sem tam zavlní bokmi a sem tam sa pozrie do kamery ako ten najrozkošnejší psík. Ruku na srdce, vedeli by ste tomuto mužovi odolať?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/maluma