Diváčky televízie Markíza sa môžu začať tešiť, tvorcovia rannej relácie chystajú veľké prekvapenie! Už v pondelok sa na nás z obrazoviek bude usmievať neobkukaný mladík, ktorého prítomnosť bude určite perfektným oživením letných dní!

Obdobie letných dovoleniek je už v plnom prúde, a to je najvhodnejší čas, kedy si aj obľúbené tváre z televíznych obrazoviek, môžu dopriať nezabudnuteľné chvíle strávené v kruhu najbližších.

Teleráno

Do zabehnutého tímu relácie Teleráno tak už v pondelok pribudne nová posila, ktorá poteší najmä predstaviteľky nežného pokolenia. Po boku moderátorky Lenky Šoóšovej sa totiž v živom vysielaní objaví talentovaný redaktor Vratko Sirági – ten bol doteraz súčasťou napríklad Dopravného servisu.

„Veľmi ma to potešilo, že si to môžem vyskúšať, ale musím priznať, že mám aj stres. Je iné dve a pol hodiny vkuse moderovať, ako vyhlasovať celoranku alebo hlásiť dopravný servis, ale veľmi sa teším a ďakujem za príležitosť,” prezradil nadšený sympaťák, ktorého účasť v rannej relácii bezpochyby prinesie celkom nový vietor do plachiet modro-žltej televízie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins

Zdroj: Tvnoviny.sk | Foto: Instagram/vratko_s