Dcérka známych moderátorov Mateja Cifru a Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej oslávila v septembri uplynulého roka jeden rôčik. Ešte pred jej narodením sa dvojica netajila tým, že by pri jednom dieťatku ostať nechcela. Kedy manželia plánujú dať Sárke súrodenca, zatiaľ síce nevedno, no isté je, že sa v ich rodine opäť skloňuje téma tehotenstva a všetkého, čo s ním súvisí.

Veronika sa v čase svojho tehotenstva vyjadrila, že by so Sajfom radi vychovávali tri deti, nakoľko majú obaja dvoch súrodencov. Zatiaľ ale Sárke musia vystačiť tri sesternice, pričom jedna z nich, zhodou okolnosti menovkyňa, je od nej iba o štyri mesiace staršia.

Sajfa a Veronika rodina

Už čochvíľa sa však rad detí v rodine obľúbeného páru opäť rozrastie. Tentokrát sa šťastie usmialo na Verčinu 27-ročnú sestru Patríciu a jej priateľa Roberta. ,,Rok 2020 nám okrem iného priniesol úžasný dar. Sára bude veľká sesternica a my sa nevieme dočkať, radostnou novinou sa na sociálnej sieti pochválila známa blondínka, ktorej akoby jej mladšia ségra, očakávajúca chlapčeka, z oka vypadla. Srdečne gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/veronikaostrihonova, patriciaostrihonova, sajfa