O Borisovi Kollárovi je dobre známe, že je milovníkom žien a nebráni sa ani otcovstvu. Aktuálne má 12 ratolestí s desiatimi ženami. Posledné s Barborou Richterovou prišlo na svet iba pred pol rokom, pričom na ceste má byť ďalšie.

Už neraz bol predseda Národnej rady SR prichytený s iba 28-ročnou speváčkou. Reč je o krásnej Laure Vizváryovej, ktorá sa v roku 2014 snažila bojovať o víťazstvo v šou X Factor. Dvojica spolu mala absolvovať aj dve dovolenky v exotickom Dubaji.

Najnovšie sa do médií dostala klebeta, že ďalšou mamičkou Borisa Kollára by mala byť práve mladá blondínka. „Bola som s ňou nedávno a zdalo sa, že má väčšie bruško. Hovorí sa, že čaká dieťa s Kollárom,“ uviedol pre Nový Čas zdroj z okolia Laury. Tá na špekuláciu zareagovala vyhýbavo. „Mňa by len zaujímalo, kto vám podáva tieto informácie. Vidia ma ľudia s bruškom? Tak som asi len pribrala. Prepáčte, nebudem k tomu nič hovoriť, je to moje súkromie,“ vyjadrila sa údajná milenka úspešného podnikateľa.

Boris ostal na slovo ešte skúpejší. „Fakt na toto nebudem reagovať,“ odpísal Novému Času. Multiotecko sa však aj pri predošlých tehotenstvách svojich známostí odpovediam vyhýbal, a tak nie je vylúčené, že sa i v tomto prípade potvrdí veta – kto mlčí, ten svedčí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Laura v roku 2014

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/kollarboris, Facebook/Laura Vizvaryova