Na Slovensku bolo krátko po vianočných sviatkoch spustené očkovanie proti ochoreniu Covid-19, ktoré by sa malo striktne držať stanoveného poradovníka. Napriek tomu vyplávali na povrch informácie o uprednostnení bývalej tenistky Dominiky Cibulkovej s manželom a teraz sa k nim pridala ďalšia mediálne známa osobnosť. Tá má ale na prioritnú vakcináciu skutočne pádne dôvody!

PhDr. Renátu Názlerovú poznáme najmä ako dlhoročnú ikonu jojkárskych relácií Súdna sieň, Supermama alebo Ochrancovia. 52-ročná herečka a moderátorka sa obdobným činnostiam, súvisiacim s mediátorstvom, venovala aj mimo kamier, avšak dnes pôsobí na celkom inom poli.

renata nazlerova očkovana

Televízna osobnosť prednedávnom otvorene informovala verejnosť o tom, že sa nechala zaočkovať proti obávanému koronavírusu. A hoci si Názlerovú diváci spájajú hlavne s natáčaním, ona už niekoľko mesiacov pracuje ako riaditeľka Domova sociálnych služieb v Pezinku. Práve to bolo jednou z pohnútok, ktoré ju primäli takýmto spôsobom ochrániť seba i ostatných.

,,Uvedomujem si, že moje prípadné ochorenie a s tým súvisiaca infekčnosť je hrozbou pre tých, ktorých milujem a ktorých chcem chrániť. Uvedomujem si, že som súčasťou kolektívu ľudí, ktorí sa deň i noc starajú o starých, ťažko chorých ľudí a môj rešpekt a úctu k nim môžem vyjadriť aj tým, že urobím, čo je v mojich silách pre ich bezpečnosť. Uvedomujem si, že som zodpovedná za 120 klientov, a to neznamená len podpisovať papiere, ale aktívne sa pričiniť o ich ochranu a bezpečné prostredie pre nich.” Renáta uviedla niekoľko ďalších dôvodov, ktoré sa môžete dozvedieť nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Renáta Názlerová – officiálna stránka | Foto: Facebook/Renáta Názlerová – officiálna stránka, Instagram/Tvjoj, YouTube