Hoci má moderátorka Jasmina Alagič plné ruky práce so starostlivosťou o polročného synčeka Sanela, stíha si popri tom plniť nemalý počet pracovných povinností či dokonca si dopriať čas len pre seba. Hviezda módnej televízie má vo zvyku pravidelne obmieňať imidž a najnovšie sa zase raz predviedla po ďalšej vlasovej úprave. Pohľady ľudí však nemierili len na Jasmininu hlavu, keďže kráska doladila nový look šatami s nadupaným dekoltom…

Manželka rapera Rytmusa prednedávnom zvolila tmavý odtieň vlasov, aký sa však u fanúšikov s veľmi pozitívnymi ohlasmi nestretol. Možno aj preto sa Alagič len pár týždňov po nie príliš dobre ohodnotenom ťahu rozhodla vrátiť znovu k svetlejším tónom.

jasmina alagic

,,Trošku sme zosvetlili. Urobili sme dobre?” brunetka sa zaujímala o názory priaznivcov po tom, ako si účes oživila svetlým prelivom. V tom momente ju ľudia doslova zaplavili obrovským množstvom komplimentov od výmyslu sveta, keďže práve tento štýl vraj čerstvej mamine pristane zo všetkých najviac.

,,Najkrajšia! Nádherná fotka, fakt si ju stále pozerám,” rozplývala sa jedna z komentujúcich, pričom určite nemala na mysli len farbu vlasov. Jasmina totiž okrem bohatej upravenej hrivy očarila sviežimi oranžovými šatami, ktorých výstrih siahal až po oblasť brucha. Niektoré dámy sa tak úprimne čudovali tomu, že sa žena len pár mesiacov po pôrode a kojení bábätka môže prezentovať ako hotová modelka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Alagič insta

Spomínanú zvodnú FOTO Jasminy Alagič nájdete TU

Zdroj|Foto: Instagram/jasmina_alagic