Od pobytu slávnej Bystričanky Karin Dvořákovej na markizáckom vidieckom statku ubehli už takmer dva roky, no kráske sa za tú dobu od základov zmenil život. Krátko po ukončení natáčania sa pustila do budovania fanúšikovskej základne na Instagrame, kde provokovala výraznými premenami vzhľadu vrátane plastických zákrokov. Dnes sa však kontroverzná exfarmárka pridáva do klubu žien, vyznávajúcich prirodzenosť, čím priaznivcov milo zaskočila.

V poslednej dobe sa doslova pretrhlo vrece so známymi žienkami slovenského šoubiznisu, ktoré postupne odhadzujú rokmi budované „masky“ na tvári a čoraz viac inklinujú k prirodzeným danostiam. Skvelým príkladom sa stáva napríklad modelka Silvia Kucherenko, tá šokovala cieleným zmenšením pier, ktoré boli roky jej najväčšou doménou.

silvia kucherenko

Do klubu slečien, odhadzujúcich filtre, retuše či mejkap sa najnovšie zaraďuje aj niekdajšia farmárska hviezda Karin Dvořáková – napriek tomu, že si vizáž ozdobila zopár estetickými zákrokmi, začala sa s radosťou prezentovať bez používania ďalších klasických úprav.

Zvodná tmavovláska sa stretla s veľmi pozitívnymi ohlasmi, kedy jej fanúšikovia svorne odkazujú, aby sa s líčidlami rozlúčila už navždy. ,,Najkrajšia fotka, akú ste kedy zverejnila. Taká krásna, človečia,“ Karin sa dočkala viacerých komplimentov od ľudí, zhodujúcich sa v názore, že svoj prirodzený zjav by viac pod nánosy mejkapu skrývať nemala.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Karin Dvorakova bez mejkapu

Zdroj|Foto: Karinnett