Zákerná choroba, ktorá môže kedykoľvek postihnúť každého bez ohľadu na jeho financie, známosti či postavenie v spoločnosti. Rakovina tentokrát zasiahla manželku známeho amerického herca Johna Travoltu – ten o nešťastnej správe informoval v pondelok ráno na Instagrame.

Pre aktéra ikonického muzikálového filmu Pomáda, kde si John Travolta zahral úlohu Dannyho, je to už druhé rana, kedy ho opustila blízka osoba. Pred 11-timi rokmi totiž tragicky zahynul jeho syn, a to po epileptickom záchvate kvôli úderu do hlavy.

Kelly Preston zomrela v nedeľu vo veku 57 rokov na závažné ochorenie rakoviny prsníka. Ostal tu po nej milujúci manžel John Travolta, dcéra Ella Bleu a syn Benjamin.

,,S ťažkým srdcom vás informujem, že moja nádherná manželka Kelly prehrala dvojročný boj s rakovinou prsníka. Bojovala odvážne s láskou a podporou mnohých. Moja rodina a ja budeme navždy vďační jej lekárom a sestričkám v MD Anderson Cancer Center, všetkým zdravotníckym centrám, ktoré nám pomohli, rovnako ako mnohým jej priateľom a milovaným, ktorí stáli po jej boku. Jej láska a život ostanú navždy v pamäti. Beriem si nejaký čas, aby som tu mohol byť pre svoje deti, ktoré stratili mamu, odpusťte mi preto, ak o nás chvíľu nebudete počuť. Ale, prosím, vedzte, že budem cítiť vašu lásku v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch, kým sa neuzdravíme,” vdovec napísal na sociálne siete.

Foto/Zdroj: Instagram/johntravolta