Slovenská speváčka a bývalá superstaristka Zdenka Predná tvorí pár s hudobníkom Oskarom Rózsom od začiatku roka 2014. Vychovávajú spolu syna Oskara, ktorý sa narodil minulý rok vo februári. Niet sa čo čudovať, že dvojica sa rozhodla povýšiť svoj vzťah do stavu manželského a úspešní hudobníci do toho naostro skočili práve počas halloweenskeho víkendu!

Jedna z najúspešnejších superstaristiek Zdenka Predná sa teší veľkej obľube slovenských fanúšikov, ktorých si získala už počas speváckej súťaže. Útla brunetka sa pred časom stiahla z verejného života, keď sa na povrch dostali informácie, že tvorí pár s jedným z najtalentovanejších slovenských hudobníkov, Oskarom Rozsom. Aj keď býva dobrým zvykom, že partneri zväčša najskôr zorganizujú svadbu a až potom si naplánujú dieťa, dnes už tieto staromódne tradície dodržiava len málokto. Prvorodený syn dvojice, ktorý dostal meno po otcovi, sa narodil už vo februári 2015. Tento víkend sa zaľúbený pár rozhodol spečatiť svoj vzťah aj oficiálne a Zdenka si povedala svoje najdôležitejšie ,,áno” života so 40-ročným partnerom v Evanjelickom kostole v Banskej Štiavnici o 15:00, počas súkromného obradu. Na svadobnej hostine, samozrejme, nechýbal ani synček muzikantov, bubeník Martin Valihora či speváčka Tina. Mladomanželom srdečne gratulujeme! :)

Sme sa vyštverali s babušiakom. @hore 🌞🦄🌬🌨#nosnica 🐓 a #nosic 🙊🦃

A post shared by Zdenka 🌹 Predná (@zdenkapredna) on

 

Moje dve lásky 💜❤️.. Nestrácajú čas s hračkami ! 😜 (alebo, návrat k detskému synťáku bude ťažký:)

A post shared by Zdenka 🌹 Predná (@zdenkapredna) on

 

Tento mesiac v casopise EVA.. Rozhovor o …🎶🚼💟♻️

A post shared by Zdenka 🌹 Predná (@zdenkapredna) on

 

Bauch.. Aka …⚽️ pod💃. 🐣

A post shared by Zdenka 🌹 Predná (@zdenkapredna) on

Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (: