Fanúšikovia filmu upadli do veľkého smútku. Kým sa hudobný svet ešte nestihol spamätať z tragického odchodu Chestera Benningtona z kapely Linkin Park, prišiel aj ten herecký o jednu zo svojich stálic. Do filmového neba odišla jedna z hviezd filmu Sám Doma!

Kto z nás by si nepamätal klasiku s názvom Sám Doma? Kultová snímka z roku 1990 o malom Kevinovi, je symbolom detstva pre niekoľko generácií. Herec John Heard, ktorý stvárnil jednu z hlavných postáv, zomrel dnes 22.júla 2017.

John Heard bol známy americký herec, ktorý sa v našich končinách preslávil najmä ako Kevinov otec Peter McCallister v už spomínanej snímke Sám Doma. Zahral si však aj v iných úspešných filmoch ako napríklad Veľký (1988), Čas prebudenia (1989), 187 (1997), Moji drahí Američania (1996), Väznica (2000) či v obľúbenej komédii Niekto to rád blond z roku 2004.

Aj keď u nás je John Heard známy prevažne len ako Kevinov otec z filmu Sám Doma, v USA bol obľúbeným a často obsadzovaným hercom nielen vo filmoch, ale i v seriáloch. Heard bol nájdený mŕtvy v hotelovej izbe, kde našiel jeho bezvládne telo tamojší hotelový personál. Správu o jeho úmrtí už potvrdila aj jeho najbližšia rodina, ale presná príčina smrti zatiaľ nie je známa. John Heard nás navždy opustil vo veku 72 rokov. R.I.P.

Zdroj: Tmz.com | Foto: Twitter, Wallpapersafari.com