Včera celé Česko a Slovensko zasiahla smutná správa – dva dni po 68. narodeninách zomrela predstaviteľka legendárnej Popolušky Libuše Šafránková. V približne rovnakej chvíli však odišla do neba aj šikovná exfarmárka, ktorá bojovala zubami nechtami nielen na statku, ale i v reálnom živote.

Kto sledoval 9. sériu reality šou Farma, určite si spomína na sympatickú Annu Auxtová, ktorá sa s dcérou Ivanou dostala takmer do finále. Dievčatá napokon skončili na treťom mieste. Práve trojnásobnej mamine Anke život podhodil do cesty prekážky vo forme závažnej choroby, ktorej včera silná exfarmárka podľahla vo veku 55 rokov.

,,Najlepší, najúžasnejši človek, neskutočna bojovníčka… budeš mi chýbať najviac na svete… Srdce mi ide puknúť od žiaľu… odpočívaj v pokoji, maminka moja… Prišla som o najlepšiu kamarátku na svete… počkala si si ešte na nás, kým sme prišli s otcom a vydýchla si naposledy… bola si neuveriteľná žena… obetovala si nám celý život a keď si si mala užívať, tak ťa tá pliaga doslova zožrala,“ na Facebooku zanechala dojímavé slová Ankina dcéra Ľubka. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Facebook/Farma 9, Lubomira Auxtova Od Brrkov