V „dohodnutom“ manželstve medzi podnikateľom Ivanom a kontroverznou Luciou to akosi vrie. Potom, ako ho blondínka viackrát sklamala, ju Ivan v slabej chvíli označil za sociopatku a vyhlásil, že s ňou končí. Lucia to nenechala len tak a na sociálnej sieti sa mu poriadne pomstila. Dnes, zdá sa, opäť „lepia“ manželstvo dohromady. Krehkému zväzku však tentokrát uštedrila ďalšiu ranu Ivanova zvedavosť.

Potom, ako 39-ročný podnikateľ odhalil nevestinu komplikovanú minulosť a čoskoro nato ju našiel na gauči polonahú s kamarátom, viac Ivan Lucii neverí. Podozrievavosť ho totiž priviedla až k manželkinmu telefónu. Prehľadával jej v ňom správy!

„Ivan ma včera strašne sklamal,“ žalovala sa Lucia na kameru, kým hľadala útechu v spoločnosti kamarátov. „Spravil takú vec, že som dosť z toho sklamaná, pretože mi vliezol do telefónu, fotil si moje konverzácie a strašne mi tým narušil súkromie. Vôbec neviem, čo bude teraz.“

Lucia Ivan svadba na prvý pohľad

Tri páry dnes večer čaká spoločná večera, v ktorej sa pozhovárajú aj o svojich vzťahoch. Následne tak budúcim štvrtkom šou Svadba na prvý pohľad na sklamanie mnohých fanúšikov končí. Celé Luciino rozčarované vyznanie si môžete pozrieť v priloženom videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza