Slovenský šoubiznis sa pripravuje na ďalšiu prominentnú svadbu, ktorá by mala pripomínať priam rozprávkový príbeh. Po honosnom sobáši Rytmusa a Jasminy Alagič v romantickom pezinskom zámočku sa na podobný krok odhodlal aj slávny choreograf Janko Ďurovčík spoločne so snúbenicou Barborou Hlinkovou, ktorú poznáme najmä z divadelných dosiek.

Populárny režisér a muzikálová herečka tvoria pár už tri roky, pričom od toho minulého sa hrdia titulom snúbenci. Známy fešák, ktorý v minulosti randil s herečkou Nelou Pociskovou, si už čoskoro za ženu vezme o 25 rokov mladšiu krásku.

Durovčík

Napriek tomu, že zamilované hrdličky sa k veľkolepej udalosti veľmi vyjadrovať nechcú a obaja si súkromie prísne strážia, niektoré detaily predsa len prenikli na povrch. Novému času sa totiž podarilo zistiť nielen približný dátum obradu, ale i miesto, kde si prominentní zaľúbenci povedia životné “ÁNO”.

Sobáš sa uskutoční na čarovnom mieste

Muzikálové hviezdy si pre výnimočnú udalosť údajne zvolili zámok v obci Halič neďaleko Lučenca v regióne Novohradu. Prepychový štvorhviezdičkový hotel ponúka hosťom obrovské vymoženosti i nádherné prostredie plné luxusu. K sobášu by malo dôjsť už počas leta, pričom obaja hlavní aktéri si vraj prípravy na svadbu naplno užívajú.

,,Barbora sa bude cítiť ako skutočná princezná. Obaja sú veľmi šťastní a už sa nevedia svojho veľkého dňa dočkať. Prípravy sú v plnom prúde,” prezradil zdroj z blízkeho okolia dvojice. Budúci manželia si tak očividne túžia dopriať skutočnú romantiku a luxus!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Barbora Hlinková
Budúca nevesta Barbora Hlinková

Barbora Hlinková

Durovcik

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/hlinkovabarb, tvmarkizaofficial, n.sweet_art, YouTube