Milovníčky letných hitov určite veľmi dobre poznajú chytľavé skladby Heygirl či Hraj Mi, pod ktorými sú podpísaní talentovaní slovenskí hudobníci Šorty a ADiss. A keďže chlapci sa už niekoľkokrát presvedčili, že im to ladí nielen po kamarátskej stránke, rozhodli sa, že sa spolu pustia do väčšieho projektu. Načo pôjdem domov je názov ich nového EP, pričom prvou lastovičkou je ďalší skvelý letný song z ich tvorby NANANA.

Načo pôjdem domov je nielen názov neoficiálnej hymny všetkých slovenských zábav, ale aj úplne nového EP hudobného producenta, rapera a speváka ADissa a jeho dobrého kamaráta, taktiež speváka, rapera, dokonca moderátora a v neposlednom rade bezkonkurenčného imitátora Šortyho.

,,S Adamom máme už za sebou pár spoluprác, ktoré sa dajú považovať za úspešné. Hrávame spolu veľa koncertov, a nielen v štúdiu, ale aj na pódiu nám to spolu funguje. Preto sme sa rozhodli, že spravíme rovno 5 nových spoločných vecí, z ktorých každá jedna bude ako stvorená na koncerty. Počas ,,korona pauzy” sme mali čas dotiahnuť detaily, a konečne to môžeme pustiť medzi ľudí,” prezradil známy hlas rádia Europa 2.

Prvou ochutnávkou spoločného projektu mladých hudobníkov je nefalšovaná letná namotávka NANANA, ktorej refrén, ako to už býva u chalanov zvykom, z hlavy len tak nepustíte. Jej letnú atmosféru ešte viac posilňuje videoklip natočený na Sĺňave pri Piešťanoch, kde sa okrem spomínaných fešákov predviedlo aj takmer tridsať príťažlivých dievčat v plavkách. O parádny vizuál sa postaral režisérky tím Martina Mika a Lesany Kurillovej za pomoci illuminate production.

Ak by ste si temperamentnú dvojicu chceli vychutnať aj naživo, prinášame vám dobré správy. ,,Máme prichystané turné s hosťami, na ktorých budeme hrať všetky nové skladby z EP, ale, samozrejme, aj staršie spoločné veci. Na každej zastávke EP symbolicky pokrstíme. Bližšie info k tour pridáme čoskoro aj s dátumami na našich sociálnych sieťach,” uviedol ADiss, pričom Šorty doplnil, že verí, že sa ich vystúpenia uskutočnia v plánovanom období – september a október a že ich možné opatrenia kvôli pandémii nezrušia.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TS | Foto: Instagram/sortyx, YouTube