Olalááá! Žeby sa v radoch poroty speváckej šou Superstar zrodila ďalšia nová láska? Po zamilovanej Kataríne Knechtovej (37) prišiel podľa všetkého čas aj na miláčika žien Bena Cristovaa (31). Túto krásku by mu však závidel nejeden muž!

Na verejnosť prenikla šokujúca informácia o údajnom romániku známeho českého speváka. Ben Cristovao sa do povedomia ľudí dostal vďaka účinkovaniu v talentovej súťaži, kde tvoril pár so svojou “súperkou” Monikou Bagárovou. Ich vzťah sa však napokon rozpadol, čo sklamaného umelca dohnalo k množstvu smutných piesní o láske a pocitoch.

Našiel nové šťastie?!

Ako sa však tajne šepká, Ben už za Monikou viac nesmúti. Po hudobníkovom boku má byť údajne žena, ktorú čoskoro uvidíme v jeho novom videoklipe. Nebojte sa, my vieme, že chcete vedieť, O KOHO ide, a to hneď! Ide o 12 rokov mladšiu Kateřina Kasanová (19), víťazku súťaže Miss Czech Republic 2017, ktorej krása doslova vyráža dych.

O Benovom a Kateřininom údajnom vzťahu sa dokonca rozhodol prehovoriť aj blízky zdroj z ich okolia, podľa ktorého tvoria pár, avšak nateraz obaja zaryto mlčia. Jeho vyjadrenie si môžete prečítať po kliknutí >>>SEM<<<.

O malú ochutnávku toho, ako by to malo v súkromí čerstvého páriku vyzerať, sa postaral samotný režisér Tomáš Kasal po tom, čo nečakane publikoval prvé zábery zo spomínaného pripravovaného videoklipu. Konečne tak môžeme vidieť Bena s mladou kráskou, pričom musíme uznať jediné – tí dvaja sa k sebe nesmierne hodia!

Ben Cristovao a Kateřina Kasanová

Zdroj/Foto: YouTube, Facebook, Instagram/tomkasal, katerina_kasanova, bennycristo

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.