Na jeseň minulého roka zaskočila Slovákov správa o autonehode vládnej limuzíny poslanca Borisa Kollára, v ktorej sa nachádzala aj bývalá Misska Miroslava Fabušová. Od nepríjemnej udalosti ubehlo len pár mesiacov a už sa dozvedáme o havárii ďalšieho vládneho vozidla.

Na Brnianskej ceste v Bratislave došlo v stredu k nárazu luxusného motorového vozidla do pouličnej lampy. Išlo o vládnu limuzínu, na ktorej sa vozieva poslankyňa strany Za ľudí Veronika Remišová.

Veronika remišová

Príčiny kolízie doposiaľ známe nie sú, avšak dôvodom môžu byť nepriaznivé podmienky na cestách, keďže viaceré okresy vyhlásili kalamitné varovania. Na miesto sa krátko po havárii dostavili záchranné zložky, ktoré vnútri našli zraneného vodiča. Popredná politička sa v čase zrážky v aute nenachádzala.

Limuzína stála na okraji cesty v strašnom stave, keďže predok bol rozbitý na kusy. A hoci incident vyzeral na prvý pohľad naozaj hrozivo, hospitalizácia šoféra potrebná nebola. ,,Veronika Remišová, našťastie, v policajnej limuzíne, ktorú má pridelenú, počas nehody v Bratislave nebola. Ešte počas rokovania vlády preverovala zdravotný stav vodiča. Aj napriek hrozivo rozbitému autu je v poriadku a nie je v nemocnici,” vyjadrili sa predstavitelia koaličnej politickej strany.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

vladna limuzina

Zdroj|Foto: Facebook/Za ľudí