Nedá sa prehliadnuť novodobý trend rozmáhajúci sa medzi bývalými účastníčkami markizáckej reality šou Farma. Stáva sa totiž nepísaným pravidlom, že takmer každá kráska po vypadnutí zo súťaže absolvuje estetický zákrok, pričom žienky najčastejšie holdujú záľube zväčšovania pier. Na túto tému sa nečakane ozvala hráčka z jedenástej série Nikola Prsteková – tá na Instagrame uverejnila snímku, aká nemá konkurenciu.

Slovenský šoubiznis ovládol fenomén, ktorému podľahlo čoraz viac niekdajších účastníčok slávnej vidieckej súťaže. Bývalé farmárky po vypnutí kamier dlho neotáľajú a jedna za druhou sa nechávajú vylepšovať.

Farma

Mirka Csorbová, Romana Košťálová alebo Kristína Dali – to sú len tri mená z dlhého zoznamu bývalých obyvateliek dedinských usadlostí, púšťajúcich sa do viac či menej vydarených premien vizáže. Snaha vzdať sa prirodzeného vzhľadu zväčša začína pri zákroku tváre, týkajúceho sa predovšetkým zväčšenia pier.

Farma farmárky

K modernému trendu maximálneho “špúlenia” sa vyjadrila aj ex-markizáčka Nikola Prsteková, ktorá sa v uplynulej sérii prebojovala takmer do finále. Veselá záhoráčka si srdcia divákov získala bezprostredným a prirodzeným správaním či jedinečným zmyslom pre humor. Obrovskú dávku dôvtipu tak Nikča prejavila i na fotografii, kde sa predviedla s poriadne obrím úsmevom.

V pozadí tejto premeny ale nestojí injekcia s kyselinou hyalurónovou. ,,Aj ja som mala kedysi napichané pery – na prírodno,” Nikča sarkasticky okomentovala snímku z minulosti, kedy sa nechala skrášliť ťažko definovateľnou ružovou ingredienciou, pričom príspevok mal by zrejme žartovnou odozvou na rozširujúcu sa slabosť pre väčšie pery, aká pohltila viacero mladých kočiek, známych z televíznych obrazoviek.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nikča z Farmy

Zdroj: Instagram/nikolaprst | Foto: Instagram/nikolaprst, Farma.markiza