Farmári sa tento týždeň pasujú s neľahkou úlohou, a to odprataním obrovskej kopy kameňov, pri čom im pomáha somárik a vďaka dobrote hospodára Martina aj vozík. Jedno z dievčat sa však počas práce so zvieratkom zranilo a, veru, nevyzeralo to dobre. 

Reč je o Stanke, ktorá si oslíka Ruženku obľúbila a trávila s ňou najviac času. Žiaľ, došlo ku škaredej nehode a vozík plný kameňov, ťahaný somárom, zastal na nohe krehkej blondíny. Tá sa okamžite vyzula.

Nakoľko sa atraktívna farmárka zvíjala na zemi v bolestiach, bolo očividné, že jej zranenie nie je príjemné. Promptne zareagoval Matúš, ktorý utekal pre studenú vodu a boľavú nohu jej okamžite schladil.

,,To bola taká bolesť, že mi vlastne stŕpla celá noha aj lýtko. Hovorím si: Do kelu, len aby som to nemala zlomené. Už Paťka kvôli zdravotným problémom odišla a ja som sem neprišla sa vzdať, ale bojovať. Nieže dôvod môjho odchodu bude nejaký úraz,“ uviedla na kameru zákaznícka advokátka, ktorej nakoniec noha opuchla natoľko, že mala od práce po zvyšok dňa pokoj.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: TV Markíza