Stáva sa nepísaným pravidlom, že farmárske hviezdičky ženského pohlavia sa po vyradení z markizáckej reality šou nechávajú rôznymi spôsobmi vylepšiť. Mnohé slečny sa neváhajú zveriť do rúk odborníkom, ochotným popracovať na zmene vizáže. Do klubu dám s podobnými tendenciami sa radí aj na pohľad nenápadná účastníčka jedenástej série Farmy, ktorá si vzhľad doladila ďalšou zmenou.

Andrea Matejčíková, prezývaná Deya, na vidiecky statok zavítala ako jedna zo štyroch pomocníkov, ktorí doplnili zabehnutý kolektív hráčov. Spočiatku mala veľké problémy nadviazať s niekým bližší kontakt, čo pripisovala predovšetkým neľahkým zážitkom z dávnejšej minulosti.

gabo sedláček farma

Napriek introvertným pohnútkam si ale plavovláska dokázala získať priazeň tisícok divákov, ktorí ju s radosťou sledujú aj po skončení natáčania. Práve tých Deya prekvapila zmenou imidžu, aká síce v jej prípade nepôsobí prehnane umelo, no i tak sa východniarka dočkala nie príliš lichotivej odozvy.

andrea deya farma
Deya si takýmto spôsobom niekedy zo zákrokov robí srandu

Bývalá farmárka sa najnovšie pochválila nielen plnším úsmevom s viditeľne napichanými perami, ale taktiež tmavšou farbou vlasov s medenými odleskami, čím sa po dlhej dobe odklonila od svojej tradičnej žiarivej blond hrivy. Kráska má však pre svoju potrebu meniť si postupne vzhľad vlastné odôvodnenie.

,,Prečo si všetky tak dobabrete svoje krásne pery?” nestačila sa čudovať jedna z rozhorčených fanúšičiek. ,,Ja mám na to vek. Mám 34 a starnem. A práve som zistila, že mám 35. Takže prirodzenosť rada prenechám dievčatám pod 25,” znelo netradičné vysvetlenie mladej rodáčky z Košíc. Poniektoré žienky však upozornili na to, že túžby po estetických úpravách väčšinou s vekom nesúvisia a v jej prípade ani potrebnú nie sú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

andrea matejčiková farma 11

deya insta

Zdroj|Foto: Instagram/crazydeya