Časy, kedy Zuzana Plačková pripomínala americkú zbohatlíčku Paris Hilton, sú dávno za nami. Odvtedy, ako absolvovala šou Hotel Paradise, sa totiž nestihla stať len slovenskou kráľovnou Instagramu, ale aj doslova inou ženou. Najnovšie Zuzka šokuje týmto zákrokom!

V máji si zmenšila obvod silikónov, pred pár týždňami zmenila účes a celkovo sa aj začala inak prezentovať. Po vulgárnej Plačkovej, ktorá sa všade ukazovala viac vyzlečená ako oblečená, tak už nie je ani chýru, ani slychu. Napriek tomu nás však Zuzana vždy dokáže niečím prekvapiť. Aktuálne zrejme ďalším chirurgickým zákrokom.

Zuzana Plackova

Silikónová lady konečne po 10-tich dňoch odhalila na sociálnej sieti svoju tvár. Príčinou jej zatajovanosti bola ďalšia operácia. Tentokrát si to odniesol Zuzkin nos, ktorý si nechala po prvýkrát rozrezať ešte začiatkom roku 2016. Avšak ako sa zdá, spokojnosť po dvoch rokoch pominula a Zuzana sa tak rozhodla pre jeho opätovnú úpravu.

„Síce ešte mám zalepený nos, ale už ste ma 10 dní nevideli iba počuli, preto už stačilo schovať sa,“ napísala na Instagram vylepšená brunetka, čím sa zároveň fanúšikom pochválila svojím novým noštekom.

Zdroj/Foto: Instagram