Zábavná šou televízie JOJ sa vo štvrtok dočkala svojej ďalšej premiérovej časti, v ktorej si do hádačskej lavice sadli známe tváre – Michal Hudák, Marián Čekovský, Jozef Vajda a nakoniec komik Juraj Šoko Tabaček. Štvorica sa síce do záveru dostala bez väčších problémov, no tajný hosť Miška rozhodil natoľko, že bol po nedávnom Kramárovom šteklení maskérkinho zadku na svete ďalší trapas z dielne jojkárskych hádačov. 

Potom, čo štvorica skórovala pri hádaní povolaní len jedenkrát z troch pokusov, na rad prišiel tajný hosť – Dárius Haraksin. Čisto pánske obsadenie ale bojovalo s osobou za ich škraboškami naozaj pridlho. „Ty kokos! Toto je ťažké, bude hanba,“ vyjadril sa Hudák ešte predtým, čo štvorica dorazila do nezdareného konca a Voštinár odhalil identitu celebritného návštevníka.

„Čo si sa zbláznil? Haraksin. Ježiši Kriste, ja si nedávam dole masku!“ zahanbený zabávač sa nedokázal Dáriusovi ani len pozrieť do očí. Po chvíli vyšlo najavo, že Dárius a Michal nie sú len obyčajní kolegovia, ktorí okolo seba prechádzajú na chodbe každý deň, ale používajú aj rovnaký parfém.

„My rovnaký parfém používame. Ježiš, áno, však mokol tam v tej Amerike, na tom daždi. Ja si nedám dole masku,“ odmietal rozhodený Mišo. „Ja som si myslel, že on to hneď dá, kvôli tomu parfému, lebo máme rovnaký,“ poznamenal Dárius, ktorý nevyzeral nijako urazene alebo naštvane. Sám tak priateľa vyzval, aby škrabošku už odložil.

Herec sa ešte dodatočne snažil situáciu zachrániť a vinu neuhádnutia hodiť na moderátora Vlada. „Jáj bože, mňa to zmiatlo, že si dal správy. A on mal reláciu niekedy svoju vlastnú. To si mohol povedať nemá, mal. Stačilo povedať mal,“ hovoril zamrzne Michal. Haraksin sa teda zaradil do malej skupiny ľudí, ktorých meno zaznelo až po 12-tom nie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: joj.sk, Intagram/tvjoj