V slovenskom šoubiznise sa v poslednej dobe teda dejú veci! Rozchody tento rok postihli mnohé páry a výnimkou nie je ani Miss SR 2007, ktorá sa momentálne rozvádza so svojim talianskym manželom. 

Lucia Senášiová, bývalá kráľovná krásy, sa v roku 2014 vydala v Miami za svojho príťažlivého talianskeho priateľa Simona Ruggera. Šťastní novomanželia odštartovali spoločný život v Taliansku a užívali si nádherné chvíle. Až do teraz.

Lucia sa pred pár mesiacmi vrátila naspäť na Slovensko, no tentokrát prišla sama. Už vtedy médiá špekulovali nad možným rozchodom dvojice, čo sa však potvrdilo až teraz, nakoľko sa Miss vyjadrila, že v súčasnosti už naozaj s manželom nežijú v spoločnej domácnosti. Vadil jej vraj život manželky a ako sama povedala, ešte sa necíti na to, aby strávila každý deň pri sporáku až do konca života. „Čo sa týka môjho muža, nie sme síce spolu už pol roka, ale zostali sme vo vynikajúcom vzťahu. Nakoľko sme nemali deti, nevidela som ešte môj život strávený pri sporáku s varením 3 jedál denne do konca života. Tak sme si každý z nás zariadili život, ako sme chceli,“ uviedla pre Topky krásna modelka.

Foto: Instagram, Pixabay | Zdroj: Topky

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.