Tento rok akosi prominentným párom nepraje. Všetko sa začalo akosi pomaly sypať najskôr v Hollywoode a rozvodový boom dorazil už aj na Slovensko. Len nedávno oznámila rozpad idylického vzťahu Kristína Farkašová, Miriam Šmahel Kalisová, Sväťo Malachovský či naposledy Vera Wisterová.  Tentokrát však nejde o herečku ani moderátorku. Manželstvo krachlo snáď najznámejšej slovenskej političke Monike Flašíkovej- Beňovej!

Europoslankyňa Monika Flašíková- Beňová a Fedor Flašík vyzerali ako dokonalý pár. Večierky, dovolenky, plesy – všade chodili spolu. Tomu je však koniec. Dvojica už spolu nestrávila ani tohtoročný Štedrý deň, čo však nebolo rozhodnutím zo dňa na deň. Manželia sa spolu dlhšiu dobu neukazovali ani na verejnosti, a tak si ľudia začali klásť otázku, čo sa deje. Nakoniec sa potvrdilo to, čo predpokladali už mnohí. Idylické manželstvo krachlo. A čo je príčinou?

„Tak, ako sme si pôvodne mysleli, že ja som 3-4 dni v zahraničí a potom cez víkendy doma, že sa to dá ustáť, tak to donekonečna ísť nemôže. Každý sme si začali žiť svoj život, Fedor so svojimi koníčkami, ja so svojimi. Už sme si nevedeli zladiť spoločný voľný čas. Postupne sme sa tak od seba vzdialili a zistili sme, že už sme tak ďaleko, že sa nevieme priblížiť,“ povedala Beňová pre slovenský denník.

Foto: Facebook, weekend.rumbler.ru | Zdroj: Čas.sk