Jedenásta séria Farmy sa mení na kontent len pre dospelých. Po tom, čo na verejnosť uniklo pikantné video Mirky a Radovana, sa do médií dostali i šteklivé zábery ďalšej dvojice súperov. Tajný pomer alebo sa jedná len o taktiku?

Zrejme vám neunikli nočné hrátky krásnej Mirky so súťažiacim Radom, ktorého doma čaká snúbenica. Zdá sa však, že táto dvojica nie je jediná, ktorá medzi sebou skrýva nemalé sympatie. Do médií sa totiž dostali tajné zábery z domu farmára týždňa.

Mirka a Rado v jednej posteli

Aktuálny vodca celého statku Peter sa o pohodlie a súkromie vo vlastnom domčeku podelil so súperkou z opačného tábora. Spoločnosť mu tak počas celej noci robila Nika z Východu, čo podľa Kristíny Dali môže byť i tajná taktika.

Peťo a Maťo povedali, že Maťo si vezme Mirku, bude z nej vyťahovať informácie a bude sa ju snažiť motať a Peťo Niku,” priznala na kameru prsnatá kráska. Zdá sa ale, že taktika nabrala celkom nový spád, keďže sa v magazíne Plus Jeden Deň objavili zábery, kde Peter opúšťa posteľ celkom nahý. Vedľa neho pritom ležala práve kontroverzná Nicoletta.

Fotky Petra a Nikoly z Farmy nájdete >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: TV Markíza, YouTube