Nič lepšie, ako sa prihlásiť do SuperStar, Adam Pavlovčin ani urobiť nemohol. Vďaka televíznej šou spoznalo Česko a Slovensko nového multitalentovaného fešáka, ktorý v sebe ukrýva obrovský potenciál stať sa slávnym aj v zahraničí. Iba pár mesiacov po svojom víťazstve dokonca dostal ponuku, o akej sa mu ešte donedávna ani nesnívalo.

Minulý týždeň sa aktuálny kráľ SuperStar postaral o veľké prekvapenie, keď fanúšikom predstavil svoju novinku Moving On. Tak ako skladba i videoklip je na vysokej úrovni hodnej zahraničných hviezd. A pred jednou takou už čoskoro Adam Pavlovčin vystúpi.

Ako je už známe, o pár dní vypukne na Slovensku udalosť roka Lovestream Festival, ktorý prinesie do Bratislavy nielen československé legendy, ale i svetových umelcov. V sobotu 11. júna vystúpia na futbalovom štadióne Tehelné pole producent Lost Frequencies, speváčky Zoe Wees, Zara Larsson a čerešničkou na torte bude Dua Lipa. Ešte pred ňou však publikum privedia do varu práve Adam Pavlovčin alias Adonxs!

O veľkej novinke sa SuperStarista zmienil počas rozhovoru v rádiu Europa 2, pričom z informácie ostalaa v šoku aj samotná moderátorka Becca. ,,Ja som začala vrešťať ako 14-tka, keď videla Justina Biebera,“ podelila sa o svoje pocity.

„Dnes ráno mi teda potvrdili, že sa objavím taktiež v tom line-upe, nejako tesne pred ňou, takže mohol by som to tak marketingovo povedať, že budem predskakovať vlastne v ten istý deň. Strašne sa z toho teším,“ pokračoval radostne Adam, ktorý sa bude v najbližších dňoch na spomínanú šou poctivo pripravovať.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Europa 2 | Foto: YouTube/Rádio Europa 2, Instagram/ageofadonxs, telerano, dualipa