Natália sa na statok pridala počas svojich nedoriešených vzťahových záležitostí, ktoré malo ovplyvniť aj to, že sa rozhodla prihlásiť na Farmu. Partner jej vtedy povedal, že mu zničila život a nechce ju vidieť. Od tej doby sa ohlásil už druhýkrát! 

Románik krehkej brunety a zdatného záhradníka nabral rýchly spád. Prvá pusa, túlenie v noci a stála opora v reality šou pomaly ústia do niečoho väčšieho. Medzitým však Naty stále trápil priateľ, s ktorým to podľa všetkého oficiálne neukončila. Prednedávnom dokonca 22-ročná študentka obdržala od mladíka list, v ktorom ju šifrou požiadal o ruku. 

Teraz dorazila pôvabnej kráska zo Serede ďalšia správa od kamarátky. Okrem sladkej novinky, že jej blízka osoba priviedla na svet synčeka, sa podľa Natáliiných slov mal opäť objaviť aj pozdrav od partnera za bránami šou. Modelka počas čítania neskrývala dojatie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Napísal mi tam aj on pár riadkov. Ona je jeho rodina vlastne. My sme si strašne sadli. Že hocikedy mám prísť, aj keď my spolu nebudeme. Ako kamarátky sme si úplne sadli,“ prezradila hnedovláska Mesutovi, s ktorým to veľmi nezamávalo. ,,Zasa pero drhol zbytočne,“ odvetil stručne.

Foto/Zdroj: VOYO, TV Markíza