Presne pred mesiacom sa na verejnosť prevalila informácia o tom, že slovenská speváčka Celeste Buckingham nie je single. Po boku obľúbenej krásky už totiž nejaký ten piatok stojí Aleš Mlátilík, známy aj z markizáckeho Telerána.

23-ročná speváčka sa na sklonku uplynulého roka rozhodla, že lásku k 18 rokov staršiemu priateľovi nemieni ďalej skrývať. Alešovi Mlátilíkovi tak prostredníctvom svojho Instagramu verejne vyznala city.

Celeste Buckingham

“Som s tebou šťastná, srdco moje,” napísala Celeste k záberu, kde však jej vyvolenému do tváre nevidno, i keď už v tom čase sa vedelo, komu brunetkine slová patria. Pár týždňov nato sa ale SuperStaristka odhodlala k vážnejšiemu kroku – publikovala nádherný spoločný záber z Banskej Štiavnice, kde si pravdepodobne dvojica užívala romantické chvíle.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Napriek tomu, že je medzi zaľúbencami vyšší vekový rozdiel, na ich šťastných tvárach ho vôbec nebadať. Cel a Aleš pôsobia naozaj ako krásny párik, ktorému k životu nič nechýba, o čom svedčí aj množstvo srdiečok od fanúšikov nachádzajúcich sa pri snímke.

Celeste Buckingham

Zdroj/Foto: Instagram/celbuckingham