Zanedbaná starostlivosť alebo ťažká hra osudu? Túto otázku si kladie množstvo divákov vidieckej reality šou, ktorým sa naskytol nemilý pohľad na nebohé prasiatko. Bezvládne telíčko nevinného zvieraťa našiel model Martin Šmahel a za pomoci ostatných neskúsených farmárov oznámil túto smutnú správu hospodárovi Martinovi.

Hlava za hlavu. Toto pravidlo platilo v predchádzajúcich sériách Farmy, kedy za smrť zvieraťa niesol následky buď farmár týždňa, alebo priamo zodpovedný súťažiaci. Podľa reakcie kompetentného hospodára Martina sa zdá, že smrť prvého prasiatka neovplyvnil ľudský faktor ani zanedbaná starostlivosť.

Martin Šmahel len nedávno pochoval jedno z najdôležitejších zvierat na Farme

Ďalšie nešťastie na statku

Neprešla dlhá doba a na schátranom statku plnom kamier došlo k ďalšej tragédii. O život prišlo tentokrát už druhé prasiatko, ktorého striktná a osobitá starostlivosť bola častokrát jednou z najdôležitejších úloh farmárov. Žĺtko je mŕtve,“ so smútkom poznamenal Milan Valkai, pričom uviedol, že ide o jedno z „dvojčat“ vzácneho plemena, ktoré mali na Farme vybudovaný vlastný „wellness“ a priestory na výcvik.

Na statku zomrelo ďalšie zviera, prasiatko s menom Žĺtko

„Sme jej spravili taký menší pohreb,“ dodala jedna z banditiek Lívia, pričom neskrývala veľké sklamanie. Táto správa však môže mať vážnu dohru. Ako sme boli svedkami v predchádzajúcich epizódach, je možné, že zodpovednosť padne na hlavu jedného zo súťažiacich. Ponesie niekto následky zbalením kufrov a následným vyhadzovom z reality šou? To sa dozvieme už dnes večer!

V minulosti bola smrť zvieraťa trestaná vyhadzovom z Farmy

Foto: Facebook/Farma l Zdroj: TV Markíza