Diváci Farmy posledné dni napäto čakajú, kedy sa na obrazovkách objaví konflikt Mateja Jurkoviča, ktorý bol z hry vylúčený. Dnešným dňom by ale malo naťahovanie fanúšikov prísť do svojho konca, keďže už o pár hodín uvidíme celý incident na obrazovkách Markízy. Ešte predtým sa však udiala iný potýčka, a to medzi dievčatami!

Hoci by sa na prvý pohľad zdalo, že medzi dievčatami panuje na farme relatívne pokojná atmosféra, o Nicolette Tóthovej voči Romane Košťálovej to až tak neplatí. Nikine nesympatie voči čiernovláske vyvrcholili v momente, ako sa Romča opila a zaľahla medzi Vlada Hudáčka a Robiňa Mihálika.

Kameňom úrazu bol Robiňo, ktorý si ešte pred pár dňami vymieňal pred celým Slovenskom nežnôstky práve s Nikou – dokonca jej vyznal aj lásku. Potetovaná východniarka však mladíkove city neopätovala, čo možno viedlo k tomu, že sa začal viac zaujímať o jej kolegyňu.

Robiňo Nika Farma

Ako sa ale ukázalo, Martin slečne v okuliaroch až taký ľahostaný nie je. Inak by nenabehla do farmárskej útulne ako zúrivá fúria a z postele by nevyhodila opitú Romanu, ležiacu pri 22-ročnom fešákovi. ,,Ty drž pi*u, hanbi sa za seba,” Nika prehovorila smerom ku Robiňovi, ktorý si to u nej zrejme pokašľal na celej čiare.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/farma.markiza