Posledný duel na Farme sa niesol v znamení dvoch najväčších bojovníkov. Proti sebe sa postavili Radovan Dulin a Rastislav Mojsej, pričom až do poslednej chvíle nebolo jasné, kto z bojovej arény odíde ako porazený.

Napokon sa Rasťo spolu s Radom postarali o poriadnu dávku adrenalínu nielen pre prítomných súťažiacich a moderátorku Evelyn, ale rovno celé Slovensko. Dôvodom bola predovšetkým nevraživosť zo strany prvého duelanta, ktorý sa počas celého súboja nedokázal ovládať a svojmu protivníkovi venoval pár nemiestnych poznámok a urážok.

Čo však nikto nečakal, bol moment, kedy kamera zachytila ďalší fyzický útok v reality šou. Rasťo sa totiž po strate dôležitého bodu neudržal a Rada trafil drevenou tyčou slúžiacou na preťahovanie duelantov.

Podľa predchádzajúcich pravidiel uplatnených nedávno i na samotnom Matejovi Jurkovičovi by mal zdatný východniar prísť o akúkoľvek ďalšiu šancu v nasledujúcich disciplínach, čo však zostalo bez „trestu“ zo strany moderátorky Evelyn či réžie. Zdá sa tak, že rovnaké merítko neplatí pre všetkých, keďže i po tomto útoku duel pokračoval, akoby sa nič nestalo.

Moment, kedy Rasťo zaútočil na Rada

 

Video: TV Markíza | Foto: TV Markíza