24-ročná Daniela Urbanová sa preslávila ako banditka v jubilejnej desiatej sérii reality show Farma X. Po skončení súťaže plavovláska rozbehla vlastný vytúžený biznis v oblasti nechtového dizajnu a všetko nasvedčuje tomu, že sa jej skvele darí. Bývalá ex-farmárka si nedávno dokonca dopriala odmenu v podobe výrazného tetovania na ruke.

O tom, že usmievavej blondínke odvaha rozhodne nechýba, sme sa mohli presvedčiť aj počas jej pobytu v rybárskej osade, kde pomotala hlavu najmä víťazovi Dominikovi. Sympatická Daniela sa síce napokon prebojovala až do finálových kôl, avšak jej púť pred kamerami skončila.

Dada Urbanova

Po odchode z vidieckeho sídla ale Urbanová nezaháľala a do sveta šoubiznisu sa vrhla naplno. Momentálne ju najčastejšie vídame hlavne v spoločnosti kolegyne z Farmy Karin Dvořákovej – obidve baby sa snažia upútať pozornosť aj po skončení šou.

Karin Dada

Sebavedomá nechtová dizajnérka sa už pár dní pred fanúšikmi snaží príliš neodhaľovať ľavú ruku, ktorá prešla zaujímavým vylepšením. Kráska sa tak novým tetovaním pochválila až teraz, keď je kompletne dokončené – dobre známu postavičku Muerty ex-farmárka doladila červenými ružami dodávajúcimi veľkolepému dielu ten správny šmrnc.

,,Už len počkať, kým sa zahojí a môžme ísť na ďalšie v poradí. Ale pokračujeme na jeseň, nech môžem užívať slniečko. Darmo, je to závislosť,“ prezradila Dada, ktorá evidentne obľube v dekorovaní vlastnej kože naplno prepadla, pričom jej farebná ozdoba sa rozhodne prehliadnuť nedá!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/urbanovadada