54-ročná slovenská fitnesska Zora Czoborová sa stále drží vo fit forme a svojou vypracovanou postavou ide mnohým ženám príkladom. Najnovšie však zverejnila snímku, na ktorej si istí ľudia všimli takýto detail. 

Atraktívna brunetka sa ukázala v pestrom outfite, ktorým sa chcela pochváliť aj svojim priaznivcom na sociálnej sieti. ,,Dnes som sa vyfarbičkovala. Aj vás tak ovplyvňuje pri výbere oblečka slniečko a letné počasie? Fňuk, od zajtra má 10 dní pršať. Zase budem šedočierna múra,“ Zora napísala k snímke, pod ktorou sa začala diskusia o váhe vypracovanej športovkyne i použití aplikácie na úpravu fotiek.

,,Chodiaca kostra. Už to trochu preháňa. Treba žiť ozajstný život a nie umeliny. Čas nezastavíš,“ uviedla na margo výzoru Zory neznáma, ktorej sa od fitnessky dostalo aj odpovede.

,,Ver mi, že žijem plným priehrštím, aj keď som fit a nemám kilá navyše,“ zareagovala populárna Slovenka. Avšak kritická paní musela mať posledné slovo, kde upozornila na vrásky, ktoré Czoborovej na fotke „zmizli“ ako mávnutím prútika.

,,Ja vám verím. Len treba byť sám sebou a nie niekým iným. Aj staroba má svoje čaro. Ja žijem s mojim mužom 40 rokov a neriešime vrásky. Ľúbime sa bez úprav,“ vyjadrila sa ešte raz anonymná žena. Tá nebola jediná, ktorá si všimla, že snímka majsterky sveta v aerobiku prešla úpravou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Podľa mňa to ani nie je ona, ale upravená fotka s faceappkou,“ uviedla ďalšia dáma v diskusii pri brunetkinom zábere. Viac si môžete prečítať nižšie!

Foto/Zdroj: Facebook – Zora Czoborová