Už onedlho sa na televízne obrazovky opäť dostane obľúbená markizácka skeč šou Kredenc, ktorej neoddeliteľnou súčasťou sú aj dve módne divy Cuky a Luky. Dvojicu milujúcu Raaaaakúúúúúúsko zosobnili dve mimoriadne populárne hviezdy slovenského šoubiznisu Zuzana Kubovčíková a Petra Polnišová, no v novej sérii nastane v relácii výrazná zmena!

Koncom roka porodila Zuzana Kubovčíková svojho prvého synčeka a od televízie si dala na krátky čas pauzu. Nakoľko však projekty, v ktorých sympatická mamička figuruje nespia, v populárnej dvojici Cuky Luky ju nahradí skutočne jedinečná ,,dvojička”. Ňou nebude nik iný ako herec Števo Martinovič, ktorý bude drsnou Luky po hormonálnej liečbe. A my sa už teraz nemôžeme dočkať toho, ako bude táto chlpatá kráska milujúca módu vyzerať! :D

Nová Luky Števo Martinovič

Fotky Števa Martinoviča ako Luky si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: TV Markiza | Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)