Časy, kedy sa exotický teenager Ben Cristovao uchádzal pred odbornou porotou o titul česko-slovenskej Superstar, sú už dávno preč. Dnes sa 32-ročný spevák pýši bohatou hudobnou kariérou, nakoľko sa mu podarilo zaradiť medzi najžiadanejších mladých umelcov. Čo sa ale osobného života týka, šikovný skladateľ na dlhotrvajúcu lásku šťastie nemá, no jedna žienka má v jeho srdci predsa len pevné miesto!

Český spevák randil v minulosti so speváčkou Monikou Bagárovou, ktorá sa v týchto dňoch teší z titulu novopečenej maminy. Po niekoľkoročnej pauze sa neskôr predviedol po boku českej Miss Kateřiny Kasanovej, no ani tento románik to do šťastného zavŕšenia nedotiahol.

ben cristovao

Zdá sa, že jedinou dámou v Benovom srdci naďalej ostáva osoba, s ktorou si neváhal nedávno zapózovať na extra štýlovej fotografii. Keď ale bývalý porotca speváckej šou odhalil, ktorá záhadná kráska sa po jeho boku vlastne nachádza, ľudia sa nestačili diviť. ,,Mamka,” bývalý superstarista stručne okomentoval záber s blondínkou, pôsobiacou ako jeho rovesníčka.

,,Tak to je “nářez”! Ja som myslela, že to je tvoja nová kosť. Mamka vyzerá dobre,” žasla jedna z fanúšičiek. ,,To je mamka? Veď vyzerá ako tvoja sestra,” pridali sa ďalší ľudia. Mama fešáka s anglickými koreňmi by sa v trendovom outfite mohla pokojne vyrovnať i tridsiatničkám, možno i preto má Ben na opačné pohlavie o niečo vyššie nároky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/bennycristo