Cristiano Ronaldo patrí medzi najväčšie futbalové hviezdy súčasnosti a už čoskoro sa opäť stane pyšným otcom. K jeho prvorodenému synovi Cristianovi Juniorovi by tak mali čoskoro pribudnúť hneď dvaja súrodenci- dvojčatá.

32-ročný Portugalčan je známy nielen vďaka futbalu, ale aj vzťahmi s krásnymi ženami. Po jeho boku sa najčastejšie vyskytovali modelky, ako Irina Shayk či Gemma Atkinson. Jeho súčasná partnerka Georgina Rodriguez je tiež manekýnka, s ktorou je vo vzťahu od novembra 2016, no aj napriek tomu, že je zadaný s 22-ročnou kráskou, deti mu na svet (zatiaľ) neprivedie.

Georgina Rodriguez

Tak ako pri prvom dieťati, aj v tomto prípade populárny futbalový mág siahol po náhradnej matke, ktorej identita je neznáma. Podľa informácií by mala byť už v pokročilom štádiu tehotenstva, a tak sa Cristiano čoskoro stane trojnásobným otcom a jeho prvorodený syn sa stane veľkým bračekom. K 6-ročnému synátorovi vraj už čoskoro pribudnú ďalší dvaja chlapci. Podľa zdroja blízkeho Ronaldovi sa slávny Portugalčan a jeho najbližší už nevedia dočkať, kedy sa konečne stretnú s najnovšími členmi ich rodiny.

Cristiano s prvorodeným synom, ktorý dostal meno po ňom

Foto: Instagram, hd-wall-papers.com | Zdroj: Thesun.co.uk