Každým dňom sledujeme v našej krajine nielen nárast infikovaných pacientov s koronavírusom, ale tiež čoraz masívnejšie testovanie stoviek osôb. Najrizikovejšou skupinou sa v tomto smere stávajú prišelci zo zahraničia, no otestovať sa na vlastné náklady môže v podstate ktokoľvek. Možnosť zistenia výsledku využila aj dlhoročná televízna a divadelná stálica, ktorá má pre svoje konanie pádne vysvetlenie.

Po tom, ako sa 36-ročná hviezda Táňa Pauhofová znenazdajky objavila na odbernom mieste pre odhalenie nákazy v tele, vyvolala jej prítomnosť množstvo otáznikov. Fanúšikov teda bezpochyby zaujímajú dôvody, vedúce k rozhodnutiu dať sa dobrovoľne otestovať.

Táňa Pauhofová herečka

Hlavná hrdinka obľúbeného seriálu Milenky priznáva, že jednou z pohnútok k dôležitému kroku bola čistá zvedavosť v kombinácii s troškou obáv. „Na internete som si všimla informáciu, že je možné otestovať sa na koronavírus. V ktorom človeku už len dnes nedrieme červík pochybnosti? Preto som sa rozhodla ísť do toho.“ 

Známa ryšavka sa dostavila autom na určené miesto, kde absolvovala nepríjemné výtery z nosa a hrdla. Ako sama uviedla, vyšetrenie bolo praktické a znesiteľné. „Uvažovala som, na čo sa mám pripraviť. Mnohí neraz radi preháňajú a môžem povedať, že odber nie je nič dramatické. Ani som nevedela ako, a bolo to za mnou,“ tvrdí Pauhofová, ktorá sa výsledku dočkala hneď na druhý deň, zverejniť ho však nechcela.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Milenky seriál

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial