Muzikálová diva už desať rokov žije v šťastnom manželstve s Jurajom Lelkesom. Hoci sa dvojica deťom nebránila, osud jej spoločného potomka nedoprial. Sisa však teraz šokovala informáciou, že si adoptovala chlapca menom Martin. 

Kariéra speváčky je naozaj veľmi náročná a mnoho času na súkromný život pôvabnej tmavovláske neostáva. Sisa Sklovská s partnerom síce túžili po synovi alebo dcére, no osud im založiť si rodinu nedoprial.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sisa sa rozhodla, že chytí šťastie do svojích rúk a adoptuje si študenta, ktorého na vysokej škole v Banskej Bystrici vyučuje spev. ,,Je to môj žiak Martin na akadémii. Medzi nami je vzťah ako medzi matkou a synom. On sám s tým prišiel, že cíti, akoby som aj ja bola jeho druhá mama,“ vysvetlila Sklovská pre portál Pluska.sk.

,,Tak sme len zo žartu urobili, že ja som bola s jeho rodičmi a v rámci rodiny sme to spravili ako taký zaujímavý akt a jeho rodičia dovolili, aby som si ho adaptovala ako jeho druhá mama. Máme sa veľmi radi, a preto sme to takto spravili,” dodala muzikálová hviezda, ktorá so svojím synom preberá nielen spev, ale aj bežné veci zo života. Martina Vetráka si možno pamätáte aj zo šou Česko Slovensko má talent, kde speváckym vystúpením milo prekvapil porotu.

sklovskej syn martin vetrak

Zdroj|Foto: Pluska, Instagram/sisasklovskaofficial, Facebook/ Sisa Sklovská, Martin Vetrák