Martin Šmahel (36) sa po prvýkrát objavil vo väčšom projekte v roku 2017, keď získal úlohu moderátora v televíznej relácii s názvom o 10 rokov mladší. Väčšiu popularitu a najmä priazeň divákov však známy model dostal až po nástupe do reality šou Farma X, odkiaľ jeho najnovšie kroky nabrali nečakaný smer!

Držte sa, milé dámy, slovenský model a sympatický moderátor je späť a v plnej sile! Martin Šmahel sa konečne rozhodol prehovoriť o svojich plánoch po ukončení natáčania vidieckej súťaže o 75 tisíc eur, kde svojim šarmom a pracovitosťou očaril širokú škálu fanúšikov.

Zvýšenú popularitu sa najnovšie televízny fitnessák rozhodol využiť vo svoj prospech. Po kratšej mediálnej odmlke sa tak vracia s čerstvým projektom, ktorým zrejme nadchne väčšinu jeho priaznivcov sympatizujúcich so zdravším životným štýlom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Šmahel sa totiž pustil do písania svojej vlastnej knihy, ktorú plánuje vydať v blízkej budúcnosti. „Mám nejaké veci rozpísané,“ oficiálne potvrdil samotný ex-farmár. „Tá kniha by mala byť takým spojením všetkého, čím som ja,“ vysvetľoval, pričom nezabudol dodať, že sa má jednať najmä o cvičenie, stravovanie či myslenie. Jeho “nové dieťa” by mohlo svetlo sveta uzrieť už tento alebo budúci rok.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Martin Šmahel, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.