Máme tu veľmi zaujímavú správu pre slovenských televíznych nadšencov, ktorým by sa málila bohatá ponuka našich staníc. Už v týchto dňoch totiž štartuje zbrusu nový projekt, pričom v jeho pozadí stojí obľúbený moderátor a zabávač Dano Dangl. A na čo sa vlastne môžete tešiť?

Hoci si pri pojme televízna stanica takmer každý predstaví pravidelné vysedávanie pred telkou, moderná doba prináša nevyhnutné zmeny. Rovnako zmýšľali aj kompetentní pri tvorbe programov pre novú televíziu s názvom Mall.tv, ktorá bude pôsobiť len v prostredí internetu.

mall.tv

Táto stanica mala svoju premiéru v susednom Česku, kde sa úlohy šéfproducenta zhostil Lukáš Záhoř. Do akej miery dokáže neokukaný projekt osloviť publikum, by však chcel teraz skúsiť aj slovenský tím na čele s Danglom.

Na Mall.tv je zatiaľ zahrnutých dvanásť programov sľubujúcich skvelú zábavu či náučné pozadie, pričom vo vysielaní sa atraktívnym lákadlom stávajú najmä populárne osobnosti známe z ostro sledovaných seriálov a relácií. V novej internetovej televízii tak uvidíme napríklad Adelu Vinczeovú, Juraja Šoka Tabačeka, Milana Zimnýkovala, Silviu Šuvadovú, Annu Jakab Rakovskú, Janku Kovalčíkovú a iných.

jana kovalčíková

Autori originálneho projektu sľubujú predovšetkým vydarenú zábavnú šou, ktorá dokáže rozosmiať diváka, ale tiež bulvárne pikošky, reláciu o varení, videohry či dlhé nočné vysielanie s moderátorom Šarkanom. Avšak ako dokáže internetová stanica obstáť v tvrdej konkurencii ponuky televíznych kanálov, ukáže až čas.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dano dangl

Zdroj: Aktuality.sk | Foto: Instagram/Malltvsk, Tvmarkizaofficial, YouTube