Barbora Švidraňová prežíva krušné chvíle. Tretia vlna koronavírusu zasiahla aj jej domácnosť, kde ju na niekoľko dní doslova pripútala. Napriek tomu, že bola známa slovenská umelkyňa zaočková, i tak bojovala s ťažkosťami. Najhoršie má už ale za sebou.

Byť očkovaný ešte neznamená byť voči Covid-19 úplne imúnny. Na vlastnej koži sa o tom presvedčila obľúbená herečka a speváčka Barbora Švidraňová, ktorá sa po zlepšení zdravotného stavu a návrate síl prihovorila svojim fanúšikom na Instagrame.

,,Dnes už je oveľa lepšie, toto je fotečka spred troch dní, ale bol to záhul.. Dnes už sa mi aj chuť vrátila (do života minimálne, ale aj tá na jazyku). Áno, správne chápete, mám TO. Alfa beta gama delta pozitív, covidko chodí aj k očkovaným (len keby náhodou niekto ešte nevedel), a vôbec to nie sú až také ľahké priebehy, takže sa opatrujte všetci,“ odkázala verejnosti hviezda seriálu Nový Život.

Basie ľudí upozornila na to, aby vzali zodpovednosť za zdravie do vlastných rúk a celkovo zmenili životný štýl.,,Nezabúdajte na vitamínky, prevenciu, zdravú stravu a nehroťte to, keď nevládzete, na to som ja doplatila,“ priznala ryšavka, ktorá podľa svojich slov podcenila obyčajnú nádchu. Keby tak nespravila, možno by nemala oslabenú imunitu.

,,Málo spánku, chabé jedlo, do toho prepracovanosť level3000… no prosto “keby bolo keby”… poznáme to všetci, že áno.. Počúvajme svoje limity. Ja viem, že Instagram nemá rád chorých a škaredých, ale aj toto je realita.. tak, len aby sa človek nestratil v tom ružovom ňuňuňu pozlátku,“ napísala Baška ku fotke, pri ktorej skonštatovala, že sa cíti i vyzerá na ho*vno. Prajeme skoré uzdravenie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/_basie_