Pandémia koronavírusu zasiahla takmer každého z nás. No kým niektorí sa len sťažujú na kolabujúci zdravotný systém a necítia ani najmenšiu chuť dodržiavať opatrenia, iní sa museli na dlhé obdobie vzdať toho najcennejšieho. Svoje o tom vie slávna herečka Courteney Cox – tá zažila skutočne náročný rok, na konci ktorého konečne zablikalo vytúžené svetlo!

Svetoznáma predstaviteľka Monicy Gellerovej z nestarnúceho seriálu Priatelia tvorí už ôsmy rok pár s hudobníkom Johnnym McDaidom. A hoci v septembri oslávili siedme výročie, pripili si symbolickým pohárikom len prostredníctvom video hovoru.

courteney cox johnny mcdaid

56-ročná tmavovláska totiž svojho vyvoleného nevidela dlhých deväť mesiacov, keďže kvôli prísnym nariadeniam ohľadne cestovania uviazol každý zo snúbencov na inom kontinente. Krátko pred Štedrým dňom ale došlo k dlho očakávanému zlomu a budúci manželia si konečne môžu dosýta užívať vzájomnú blízkosť.

Po trištvrte roku odlúčenia sa herečke podarilo opustiť USA, kde sa doposiaľ venovala 16-ročnej dcére Coco, aby mohla milovanej polovičke vpadnúť do náručia. Dvojica sa tak stala ukážkovým príkladom pravej lásky, ktorú nezlomila ani takmer ročná nútená separácia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

courteney cox partner

Zdroj: Eonline.com | Foto: Twitter, Instagram/Courteney Cox official