Kulturistika je každým rokom viac a viac obľúbenejšia. Po celom svete sa konajú profesionálne i amatérske súťaže, kde sa stretne nespočetne veľa účastníkov. Za najvýraznejšiu postavu môžeme považovať Arnolda Schwarzeneggra, no dôležité je spomenúť, že post najmladšieho bodybuildera však obsadil mladý Škót, ktorý začal s týmto športom už v jeho 11. rokoch!

Cosmo Taylor, 15. ročný chlapec zo Škótska, vyrastá v rodine kulturistov. Na prvý pohľad sa javí ako normálny a typický školák, no keď sa pozriete bližšie, uvidíte jeho vyšportovanú postavu, vďaka ktorej si užíva pozornosť rovesníkov i ostatných ľudí. Jeho najväčším vzorom je jeho sestra a najmä otec, ktorý je jeho najväčším fanúšikom a podporovateľom. So staršou sestrou sú počas tréningov rivali, čo vníma ako motor, ktorý ho poháňa vpred.

Cosmo sa zúčastňuje na národných i medzinárodných podujatiach v silovom trojboji. Niektorí ľudia z jeho okolia majú zmiešané pocity z toho, že v takomto mladom veku sa zúčastňuje na obdobných súťažiach, no on si z toho nič nerobí. Nikto ho do ničoho netlačí. Jeho rovesníci hrajú futbal a on sa venuje bodybuildingu, ktorý berie ako každý iný šport. Mladík ma plány na sebe ďalej pracovať a zúčastniť sa na viacerých súťažiach po celom svete. Držíme palce!

 

 

 

New competition PB of 172.5kg #deadlift #beltsareforpants #powerlifting #allraw

A post shared by Cosmo Taylor (@cosmotaylor1) on

 

Getting my Pre photoshoot pump #sunsoutgunsout #gunsbeforebuns #pump

A post shared by Cosmo Taylor (@cosmotaylor1) on

 

 

Dat cinnamon roll pump 👀😆💪🍩 #abs #bestpumpever #goodtimes #arms #guns #15yearsold

A post shared by Cosmo Taylor (@cosmotaylor1) on

Foto: Facebook, YouTube, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.