Začiatkom jesene sa diváci modro-žltej televízie môžu tešiť na zbrusu nové osudy doposiaľ neokukaných tvárí, ktoré sa medzi sebou popasujú o mastnú sumičku. Markíza ešte pred začiatkom oficiálneho zahájenia súťaže uverejnila niekoľko faktov, ktoré fanúšikov vidieckych súbojov zaujímajú najviac.

Začiatok jedenástej série reality show Farma je už naozaj na spadnutie. Tentokrát si sily zmerajú dve “znepriatelené” časti Slovenska, čo by vskutku mohlo na obrazovky priniesť  ten správny vietor plný napätia a živelnej energie.

Farma 11

Ako sme sa už skôr dozvedeli, jednotlivými epizódami bude súťažiacich sprevádzať moderátorka Eva Evelyn Kramerová, ktorá si zatiaľ odskúšala len jednu sériu. Spoločnosť jej bude robiť dobre známy a mimoriadne obľúbený hospodár Martin Bagár.

Farma

Čo ale vieme o účinkujúcich? Populárna stanica do éteru konečne vypustila prvé podrobnosti o farmároch, ktorí majú zavítať na statok. V porovnaní s predošlou sériou sa počet bojovníkov znížil z 23 na 16 ľudí, pričom objaviť by sa údajne mohli aj známe postavy z radov celebrít.

Odvážlivci budú rovným dielom prerozdelení do dvoch skupín, prislúchajúcich tej časti národa, z ktorej pochádzajú. Presne osem súťažiach bude teda zastupovať západ krajiny a rovnaký počet sa pobije za východný “sektor”. V nekompromisnej súťaži ale bude nakoniec bojovať každý sám za seba, keďže víťazom sa môže stať opäť len jeden šťastlivec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Farma

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Farma11_official