Na dnešný deň čakali všetci zaľúbenci s romantickými dušami, ktorých určite potešilo aj včerajšie vydanie markizáckej Chart Show. Hudobný program sa totiž venoval slovenským love songom. Medzi nimi tak nemohla chýbať ani legendárna skladba Sen, ktorá prekvapivo odznela aj naživo v podaní samotnej Barbary Haščákovej.

Barbara Haščáková má na konte množstvo krásnych skladieb a kedysi patrila medzi naše najúspešnejšie speváčky. Avšak už takmer 20 rokov žije v Amerike, odkiaľ pred pár dňami šokovala všetkých fanúšikov príspevkom o tom, ako potrebuje pomoc, pričom sa vyjadrila, že ju niekoľko rokov týra manžel.

hascakova

Ešte predtým Barbara strávila niekoľko dní na Slovensku, počas ktorých si odbehla aj na natáčanie markizáckej Chart Show venovanej lovesongom. Po dlhoročnej odmlke sa tak opäť vrátila na obrazovky, kde zaspievala svoj najväčší hit, nádhernú skladbu Sen. Haščákovej vystúpenie sa však veľkých ovácií nedočkalo – ľudia negatívne ohodnotili nielen jej prejav, ale aj prácu kameramanov, ktorí blondínku takmer po celý čas snímali zboku – namiesto nej bola v popredí biela plachta.

Chart Show
Zostava valentínskej Chart Show

,,Tešila som sa veľmi na ňu, ale to asi by aj môj syn krajšie nakameroval… to bolo ako video z besiedky, aj tie sú asi krajšie natočené,” napísala na Instagram diváčka. ,,Ako bolo to veľmi divne nakamerované, neviem, čo si mám o tom myslieť… A Barbara bola tiež nijak mimo…,” zanechala odkaz jedna z komentujúcich. ,,Ostala som v nemom úžase. Celkom vydarený trapas. Ľudí so zdrav. problémom netreba volať do telky, nech sa na nich dívajú tisíce ľudí a riešia, čo sa s nimi deje,” znie ďalšia reakcia.

Na druhej strane, ak Barbara naozaj trpí psychickými problémami, je obidvuhodné, že nabrala odvahu a postavila sa po toľkých rokoch pred tisíce ľudí. Skladbu navyše zaspievala naživo, čo sa o jej kolegovi Paľovi Haberovi, taktiež hosťovi včerajšej Chart Show, povedať nedá. Aký názor na Barbarine vystúpenie máte vy? Dajte nám vedieť do komentov na Facebooku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vystúpenie Barbary Haščákovej v Chart Show

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: Instagram/markizaofficial, Facebook/ChartShow TV Markíza, Barbara Hascakova