V dnešných dňoch sa na Slovensku skloňuje meno Martina Haricha najmä z dôvodu jeho účasti v anglickom X Factore. Viete však, že jeho účasť v britskej súťaži odštartovala najmä skladba ,,Chocolate”?

Viac než 30 000 registrovaných mužov a iba 16 najlepších! Práve tam sa zatiaľ prebojoval slovenský umelec, ktorý v týchto dňoch vydáva chytľavú skladbu ,,Chocolate”. Budete ju milovať či máte radi kakao, horúcu čokoládu alebo klasickú, v celosti. Pesnička je zmesou jednoduchého podkladu, nenásilného spevu a môžeme povedať, že už teraz znie príjemne britsky.

 

„Chocolate som zložil vo Švajčiarsku, domovine čokolády. Prečo? Proste preto, že ju mám naozaj rád. Cítil som ju všade naokolo a vyvolávala vo mne množstvo pocitov a asociácií. Od odoslania demo nahrávky do Británie som si absolútne nič nesľuboval. Občas robím rád šialené veci a práve toto sa mi zdalo dosť šialené,” povedal Martin k svojmu prihláseniu sa do súťaže.

 

 

Spevák sa pôvodne nechcel k svojej účasti v X Factore vyjadrovať, avšak po pozitívnom ohlase sa vyjadril: ,,Hreje ma a nabíja energiou, keď cítim podporu mnohých ľudí z môjho okolia a tých, ktorí moju hudbu až dodnes nevyhľadávali. Práve preto som sa rozhodol nahrať a dať všetkým k dispozícií pieseň, ktorá to vlastne všetko zavinila. Áno, zavinili – a to napriek tomu, že som pri jej skladaní nemal nič podobné v pláne. V tomto ohľade bude už vo mne táto skladba navždy srdcovou záležitosťou.”

 

Nám sa ten nádych Británie s Martinovým feelingom páči, čo hovoríte vy? :)

 

PS: Martinovi držíme v mene celej redakcie palce a veríme, že to dotiahne čo najďalej!