Kedysi to bolo sladké chlapčiatko, ktoré sa snažilo zviesť sa na kariére svojho staršieho brata Nicka. To sa mu zo začiatku veľmi úspešne darilo, avšak dnes už po ňom neštekne ani pes. Reč je o Aaronovi Carterovi, ktorý v dospelosti vymenil spev za škandály.

Každej dáme, ktorá vyrastala v 90. rokoch, zrejme netreba Nicka Cartera vôbec predstavovať. V tej dobe patril najznámejší a najsladší člen skupiny Backstreet Boys k najväčším lámačom ženkých sŕdc, pričom ani dnes by ním väčšina nežnejšieho pokolenie nepohrdla.

Nick Carter v súčasnosti

To sa však nedá povedať o jeho mladšom bratovi Aaronovi, ktorý sa už ako malý chlapec rozhodol ísť v Nickových šľapajách. Spolu s hviezdnou kariérou ale prišli peniaze a s nimi ruka v ruke drogy – tie ho zničili natoľko, že v súčasnosti trpí viacerými psychickými poruchami. Kvôli jeho agresívnemu správaniu sa s ním dokonca prestal kontaktovať aj samotný Nick.

Aaron ako tínedžerská hviezda
Aaron ako tínedžerská hviezda

V týchto dňoch sa ale 31-ročný blondiak dočkal nemalej pozornosti, kedy sa opäť dostal do mediálnych plátkov. Stačilo si dať potetovať polku tváre  – keď sa k tomu navyše pridá podobizeň speváckej divy Rihanny, na návrat zabudnutej slávy netrebalo dlho čakať. Avšak Aaronova aktuálna podoba naháňa skôr strach než obdivuhodné úsmevy, ako tomu bolo v minulosti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Aaron Carter

Zdroj: metro.co.uk | Foto: Instagram/aaroncarter, nickcarter, YouTube