Počas Medzinárodného dňa žien sa zo svetoznámej modelky stala mamička svojho prvorodeného dieťatka. Emily Ratajkowski opäť ohoruje dokonalým telom, ktoré tri mesiace po pôroode vystavila na Instagram v plavkách. Viac ako super krivky však fanúšikov zaujalo jej bábätko a to, akým spôsoobom ho na snímkach drží.

Emily spôsoobila po svojom pôrode menší rozruch, keď prehlásila, že jej dieťa nemá pohlavie. Spolu s partnerom Sebastianom Bear-McClardom totiž zastávajú názor, že ich Sylvester Apollo Bear má roodičom oznámiť, kým chce byť, až v 18-tich rokoch.

Ratajkowski

Netrvalo dlho a jedna z najse*y žien sveta opäť rozvírila pokojné hladiny okolo svojho mena. Stačilo jej k tomu uverejniť zábery so synčekom, s ktorým dokonale ladili plavkami. Fanúšikovia ale božskú postavu čerstvej mamičky úplne odignorovali a rovnako tak aj oranžovo-modré outfity.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ľudia ostali z Emilných snímok poriadne pobúrení, nakoľko na nich pózuje s dieťatkom štýlom, akoby držala bábiku – bez podopretia krku či hlavičky, čo sa pri bábätkách do štyroch mesiacov absolútne nesmie. Po studenej spŕške kritiky si preto modelka možnosť komentovania radšej vypla.

Emilyne fotky, za ktoré si zlízla kritiku, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/emrata